Dernek Üyemiz Fri Cephe Ziyareti

26 Temmuz 2023 tarihinde Değerli üyelerimizden FRİ CEPHE ATÖLYESİ Sn. Selda KURT ve Sn. Bülent KURT çifti ziyaret edildi. Çok keyifli bir sohbet oldu. Samimi fikirlerini paylaştıkları için teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz.

03 Eylül 2023

Dernek Üyemiz Alsat Alüminyum Ziyareti

10 Ağustos 2023 tarihinde Değerli üyelerimizden ALSAT ALÜMİNYUM Sn. Satılmış SARAÇ ve kıymetli oğlu ile kalifiyeli personel sıkıntısı üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdik.

03 Eylül 2023

PÜKAB Yönetim Kurulu ve Dernek Üyeleri Toplantısı

Açılış konuşmasına YK. Bşk. Sn. İlker TEOMAN tarafından başlayan davet, Ekonomi gazetesi YK. Bşk. Sn. Hakan GÜLDAĞ ile devam etti. Dernek üyelerinin güncek ekonomik gelişmelerle ilgili sorularını yanıtlayan Hakan GÜLDAĞ beraberinde çözüm önerilerini de sundu.

03 Eylül 2023

Avrasya Pencere Kapı Cam Fuarı

Uluslararası Katılım, Doğru Profil. Türkiye’nin ve bölgenin en önemli cam endüstrisi fuarı olan Avrasya Cam Fuarı, sektörün lider yerli ve yabancı üreticilerinin katıldığı bölgenin en önemli uluslararası ticaret platformudur.

20 Haziran 2023

Yenileme Pazarındaki Yükselen İvme, Sektörde Azalan İş Hacmini Artırabilir

Covid-19 pandemisi nedeniyle sektörde yaşanan daralmanın sürdüğünü belirten Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB) Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Yılmaz, “Ancak bazı pozitif beklentiler de var. Yenileme pazarındaki yükselen ivme, sektörümüzde de azalan iş hacminin artması, ticaretin devamlılığı açısından çok faydalı olacak” dedi.

02 Aralık 2022

PÜKAB’ın 11. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği – PÜKAB’ın 11. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı 22 Ocak 2022 tarihinde Ataşehir Develi Restoran’da yapıldı

02 Aralık 2022

DernekWeb Kurban Bayramı Mesajı

Kurban bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, Ailenizle birlikte nice bayramlar dileriz.

03 Haziran 2021

İşletmeler İçin Yeni Düzenleme

Faaliyetinin niteliği gereği ‘gel al’ ya da ‘eve servis’ şeklinde hizmet veren lokanta ve restoranlar saat 22.00’den itibaren oturan müşteri kabul etmeyi sonlandıracak, ‘gel al’ ya da ‘eve servis’ şeklinde hizmet vermek üzere faaliyetlerini 24.00’e kadar sürdürebilecek.

03 Haziran 2021
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
DETAİLS

Bu Alana Dernek Üyesi Hakkında Detaylı Bilgi Girilecek. Bu Alana Dernek Üyesi Hakkında Detaylı Bilgi Girilecek. Bu Alana Dernek Üyesi Hakkında Detaylı Bilgi Girilecek. Bu Alana Dernek Üyesi Hakkında Detaylı Bilgi Girilecek. Bu Alana Dernek Üyesi Hakkında Detaylı Bilgi Girilecek. Bu Alana Derne...

Efe Yiğit

DERNEK Yönetim Kurulu Başkanı

Pubab
Efe Yiğit
YAYINLAR
BÜLTEN #1

BÜLTEN #1

Bülten ile ilgili haberlere burada ulaşabilirsiniz.

İNCELE
BÜLTEN #2

BÜLTEN #2

Bülten ile ilgili haberlere burada ulaşabilirsiniz.

İNCELE
BÜLTEN #3

BÜLTEN #3

Bülten ile ilgili haberlere burada ulaşabilirsiniz.

İNCELE