Gündem Buluşması’nda; Yönetim Danışmanları Tuğrul Atabey ve Murat Keleştimur konuk edildi

Kapı-Pencere endüstrisini geliştirmek ve iyileştirmek adına faaliyetlerde bulunmaya devam eden Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB), 12 Kasım tarihinde düzenlemiş olduğu toplantıda sektörün önemli temsilcilerinden oluşan paydaşlarını ve üyelerini bir araya getirdi.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ev sahipliği yaptığı toplantının konuk konuşmacıları Yönetim Danışmanları, Tuğrul Atabey ve Murat Keleştimur, “Değişen Dünyada Kazanan Şirket Olmak” ve “Ekonomik Durgunlukta Satışı Arttırmak” başlıklı sunumlarını yaptı.

Başkan Kaan Kutlu “Sektörümüzün gelişmesi için üyelerimizin kurumsal ihtiyaçlarının da gözetilerek belirlediğimiz gündem konularımızı düzenli olarak görüşmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda hem toplantımıza katılan üyelerimize, hem de değerli bilgi ve birikimlerini bizimle paylaşan konuk konuşmacımıza teşekkür ederiz” dedi.

Katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşen toplantı, iyi dileklerin paylaşılması ve bir sonraki toplantıda görüşme temennisi ile tamamlandı.