Ekonomist Prof.Dr. Emre Alkin ile Oktay Alptekin konuk edildi.

Ekonomist Prof.Dr. Emre Alkin ile Oktay Alptekin konuk edildi.

Kapı-Pencere endüstrisini geliştirmek ve iyileştirmek adına faaliyetlerde bulunmaya devam eden Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB), 03 Nisan tarihinde düzenlemiş olduğu toplantıda sektörün önemli temsilcilerinden oluşan paydaşlarını ve üyelerini bir araya getirdi. Çok sayıda katılımcının yer aldığı “Gündem Buluşmaları”nın bu ayki toplantısı; “Zor Zamanlarda Ayakta Kalmak” başlığı ile düzenlendi.
Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ev sahipliği yaptığı toplantının konuk konuşmacısı Prof.Dr. Emre Alkin bir sunum yaptı.
Sektörümüzün duayen ismi Oktay Alptekin’in tecrübelerini paylaştığı toplantıya katılım oldukça yüksekti.
Başkan Kaan Kutlu “Sektörümüzün gelişmesi için üyelerimizin kurumsal ihtiyaçlarının da gözetilerek belirlediğimiz gündem konularımızı düzenli olarak görüşmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda hem toplantımıza katılan üyelerimize, hem de değerli bilgi ve birikimlerini bizimle paylaşan konuk konuşmacılarımıza teşekkür ederiz” dedi.
Katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşen toplantı, iyi dileklerin paylaşılması ve bir sonraki toplantıda görüşme temennisi ile tamamlandı.

Videonun tamamını izlemek için tıklayın