“Gündem   Buluşması”nda;   PÜKAB   Üyeleri   ve   sektörün   seçkin   firma   temsilcilerine   Eximbank’in ihracat destek ve teşvikleri hakkında bilgi verildi.

“Gündem Buluşması”nda; PÜKAB Üyeleri ve sektörün seçkin firma temsilcilerine Eximbank’in ihracat destek ve teşvikleri hakkında bilgi verildi.

Kapı-Pencere endüstrisini geliştirmek ve iyileştirmek adına faaliyetlerde bulunmaya devam eden Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB), 08 Oc12 Şubatak Salı günü düzenlemiş olduğu toplantıda üyelerini ve sektörün önemli temsilcilerini bir araya getirdi. Çok sayıda katılımcının yer aldığı “Gündem Buluşmaları”nın bu ayki toplantısında; “Eximbank ihracat destek ve teşvikleri” konuları ele alındı.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ev sahipliği yaptığı toplantının konuk konuşmacıları Eximbank Pazarlama Daire Başkanı Nermin Curaoğlu; ayrıntılı bilgi verdi, soruları yanıtladı.

PÜKAB Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kutlu “Sektörümüzün gelişmesi için üyelerimizin kurumsal ihtiyaçlarının da gözetilerek belirlediğimiz gündem konularımızı düzenli olarak görüşmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda hem toplantımıza katılan üyelerimize ve sektörümüzün seçkin firmalarına, hem de değerli bilgi ve birikimlerini bizimle paylaşan konuk konuşmacılarımıza teşekkür ederim” dedi.

Katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşen toplantı, iyi dileklerin paylaşılması ve bir sonraki toplantıda görüşme temennisi ile tamamlandı.