Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği

Yönetim Kurulumuz

 

Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği – PÜKAB’ın 9. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği – PÜKAB’ın Yeni Başkanı Kaan Kutlu oldu.

Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği – PÜKAB’ın 9. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı 18 Ocak 2018 tarihinde yapıldı.

Yönetim kurulunun iki yılda bir seçildiği Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği - PÜKAB başkanlık görevine, HKS Yapı Elemanları San. Ve Tic. A.Ş.’den Kaan Kutlu geldi.
İki yılda bir seçilen Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği - PÜKAB yönetim kurulu, genel kurul toplantısında yapılan seçim sonucunda, 2018-2020 faaliyet döneminde, 7 asil, 7 yedek üyesi ile hizmet verecek. Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği - PÜKAB yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

  • KAAN KUTLU – HKS Yapı (Başkan)

  • RESUL TÜFEKÇİ – Resman (Başkan Yrd)

  • KEREM YILMAZ – Kayra (Başkan Yrd)

  • FULYA ÇELEBİ İLASLAN – Penta Tanıtım (Genel Sekreter)

  • CEM ONUK - DLChemicals (Sayman)

  • İLKER TEOMAN – Hoppe (Üye)

  • FİKRİ ÖZTÜRK – Öztürk Pencere Kapı (Üye)

Başkan Kaan Kutlu: “Hedefimiz; üyelerimizle, paydaşlarımızla işbirliği içinde sektörümüze ve ülkemize daha fazla fayda sağlamaktır.”
PÜKAB Başkanı Kaan Kutlu derneği bugünlere taşıyan tüm başkan, yönetici ve üyelere teşekkür ederek, “parçası olmaktan onur duyduğum son dönem yönetim ve denetim kurulu üyesi tüm arkadaşlarımı, gösterdikleri üstün performansları nedeniyle kutlamak isterim. 9. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerinde de yine şahsıma ve ekip arkadaşlarıma olan güven ve destekleriniz için teşekkür ederim ” dedi. Kaan Kutlu, “ 9. Dönemde de hedefimiz; üyelerimizle, paydaşlarımızla işbirliği içinde sektörümüze ve ülkemize daha fazla fayda sağlamaktır. Yeni dönemde mevcut çalışmalarımızın yanında ayrıca; üyelerimizin ihtiyaç duydukları eğitim konularına ağırlık vermek, sektörümüzün en önemli
meselelerinden nitelikli işgücü yetiştirme veya temin konularında çalışmalar yapmak üzere planlarımızı yaptık.” diyerek sözlerini noktaladı.

 
PÜKAB Yönetim Kurulu
     

 

DENETİM KURULUMUZ

Başkan Fikri Öztürk  
Üye Cem Onuk  
Üye Erdoğan Yücedağ