LogiKal Eğitimi

LogiKal Eğitimi

LogiKal Eğitimi

Derneğimizin en önemli çalışma amaçlarından biri “Tüm sektörün performansını geliştirecek çalışmalar yapmak, kaynakların sürekliliğini ve üretimin sürdürülebilirliğini sağlamak”tır.

İçinde bulunduğumuz olağanüstü koşullar ve iş dünyasının dijitalleştiği dünyamızda, sektörümüzde en çok ihtiyaç duyulan eğitimli «Beyaz Yaka» çalışan yetiştirmek için bir eğitim programını hayata geçirdik.

Aktif üyelerimizden Orgadata ile sektörümüzde en çok kullanılan ve dolayısıyla en çok ihtiyaç duyulan LogiKal yazılımını iyi düzeyde kullanabilecek inşaat mühendisliği, mimarlık, inşaat teknikerliği…vb. bölümleri son sınıf öğrenci ve yeni mezunlarına yönelik eğitimler gerçekleştirdik.

Eğitimin sonunda sektörümüzde, derneğimizin amaç ve hedeflerine uygun olarak, değerli hizmetler vereceğinden emin olduğumuz mezunlarımız, sertifikalarını aldılar; artık ihtiyaç duyan firmalarımızda iş başı yapmaya hazırlar.

Sizler de işletmelerinizde bu değerli gençlerimizin hizmetine ihtiyaç duyarsanız, derneğimizin destek@pukab.org iletişim adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.